top of page

Rezidence Gajdošova

V případě této brněnské rezidence lze beze zbytku použít Caesarovo vzletné VENI, VIDI, VICI. V našem investorském pojetí bychom pouze lehce upravili na PŘIŠEL JSEM, KOUPIL JSEM, PRODAL JSEM. Tuto nemovitost jsme koupili v roce 2018 a ihned jsme zadali ke zpracování tři objemové studie na její využití. Bohužel ani jedna neodpovídala našim investičním plánům a finančním očekáváním. Záhy jsme tedy přistoupili k prodeji objektu a v roce 2019 byl prodán se ziskem 20%.

Galerie projektu

Exteriér

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page