top of page

Vila Bobrava

Výjimečné místo, výjimečná nemovitost. 
V tomto mimobrněnském projektu jsme se zaměřili na výstavbu neotřelé, luxusní nemovitosti. A byli jsme více než úspěšní. Nadčasová funkcionalistická vila s vlastním příjemným wellness vytvořila nový perspektivní segment v našem investičním portfoliu. V rámci stavby byly použity ty nejkvalitnější materiály, sofistikovaný design jen dotvořil krásu půvabné jednoduchosti. Technické řešení podlah, koupelen i krásného wellness v povrchových stěrkách a okouzlující skleněné plochy jen podtrhly nekonvenční ráz tohoto designově neuvěřitelného domu. Následně byl navržen do soutěže Stavba roku.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
35.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
Rozloha
660 m²

Galerie projektu

Exteriér
Interiér

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page