top of page

Business areál Předklášteří

Tento areál byl zakoupen od státu a částečně od spolumajitelů této nemovitosti za cenu 10.500.000,- Kč. Následně jsme objekt úspěšně na několik let pronajali. Paralelně jsme zadali zpracování kvalitní projektové studie reflektující možnosti komplexního využití celé této oblasti. Vzhledem k obsáhlosti potenciálního projektu, časovému horizontu a velikosti případných investic jsme rozhodli o prodeji areálu. Cena 45.000.000,- Kč vygenerovala značné finanční prostředky, které byly následně použity na nákup dalších perspektivních projektů.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
45.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
Rozloha
30.000 m²

Galerie projektu

Exteriér

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page