top of page

Rezidence Karáskovo náměstí

Rezidence Karáskovo náměstí v Brně byla pořízena v roce 2014 za cenu 18.500.000,- Kč a v našich rukou ji čekal poměrně dynamický stavební osud. Původně se jednalo o budovu o 26 bytových jednotkách, kdy náklady první rekonstrukce se pohybovaly ve výši 6.000.000,- Kč. Následně se celý dům pronajímal. Jelikož se vždy snažíme ze svých projektů vytěžit maximum, pustili jsme se v r. 2016 do rekonstrukce č. 2. Včetně nástavby jsme navýšili počet bytových jednotek na 34. Náklady druhé části rekonstrukce činily 11.000.000,- Kč. V roce 2021 jsme nemovitost prodali za vynikající cenu 63.000.000,- Kč.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
63.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
MĚSÍČNÍ NÁJEMNÉ
rozprodej
restyn_banner_pozadi.jpg
POČET JEDNOTEK
34 + obchodní prostor

Galerie projektu

Exteriér

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page