top of page

Hilleho 6

Do života každého investora vstoupí jednou za čas nemovitost, která se chová jako žena. Je překrásná, nedostupná a na první pohled vidíte, že to s ní nebude lehké. Nic a nikdo vás však neodradí. 

Projekt Hilleho 6 v Brně považujeme za výjimečný mezi všemi výjimečnými. Rekonstrukce nádherného historického domu, k níž jsme přistoupili s velkou úctou a respektem. Použili jsme ty nejluxusnější materiály evokující dobovou architekturu, přírodní kámen a dřevo. Celý projekt byl po dokončení rozprodán po jednotkách novým majitelům, cca ⅔ byly pořízeny jako investiční byty.

A znáte ten pocit, byla zkrátka nezapomenutelná...

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
162.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
MĚSÍČNÍ NÁJEMNÉ
rozprodej
restyn_banner_pozadi.jpg
POČET JEDNOTEK
17 + nebytové prostory

Galerie projektu

Exteriér
Interiér

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page