top of page

P15

P15 představuje projekt trendy městského bydlení v Brně. 17 bytových jednotek v centru města - čistý urbanistický styl, terasy s kouzelným výhledem na park Lužánky, interiér v moderním vzdušném designu. Výstavba bude zahájena v r. 2023, vlastnické pojetí této nemovitosti je v současné době předmětem intenzivní diskuse.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
136.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
POČET JEDNOTEK
17
restyn_banner_pozadi.jpg
ROZLOHA
980 m²
restyn_banner_pozadi.jpg
MĚSÍČNÍ NÁJEMNÉ
0,- Kč

O projektu P15

Projekt s názvem P15, který vznikne na adrese Pionýrská 15, řadíme mezi naprosté investiční skvosty. Tento nádherný dům se 17 bytovými jednotkami vznikne naproti Lužáneckému parku, tedy adresa par excellence. Jsme si jisti vysokou poptávkou po nových bytech v této lokalitě, neboť ulice je přímo napojena na jednu z hlavních dopravních tepen Brna vedoucí do středu města. Finančním záměrem tohoto projektu bude z větší části zisk z prodeje bytových jednotek, ale zvažujeme i variantu nájemního bydlení.

Moderní byty ve vysokém standardu budou stavebně i designově pojaty luxusně, přesto lehce a nevšedně. Celý projekt bude postaven jako betonový skelet, bude kompletně opláštěn obkladem, aby se fasáda domu dala omýt tak, jak je tomu i u okolních starších domů. Rádi bychom v každém detailu tohoto projektu skloubili stylovou současnost s decentní historií.

Věříme, že zájem o bydlení v této nemovitosti bude skutečně velký, neboť ve vnitrobloku vybudujeme nádhernou relaxační zahradu. Bude zcela izolována od ruchu města a obyvatelům domu nabídne klidné zátiší a zeleň.

 

Stavbu zahájíme v roce 2023 a s její realizací spojujeme vysoká očekávání i neobyčejnou investorskou radost. Zkrátka se nám tento projekt moc líbí, jsme na něj pyšní a věříme, že bude velmi úspěšný.

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page