top of page

Rezidence Rostislav

Rezidence Rostislav jako bývalá kancelářská budova pro nás znamenala zajímavou investiční výzvu. Představuje velmi úspěšný koncept komfortního bydlení v příjemné části města Brna. Stylový bytový dům, kvalitní použité materiály, atmosféra komorní brněnské čtvrti - to je Rezidence Rostislav.

Vytvořili jsme 12 bytových jednotek a jeden komerční prostor k prodeji. Ponecháme si 180 m² kancelářských ploch a 5 parkovacích míst se smlouvou na dlouhodobý pronájem. Tento projekt generuje příjem formou zisku z prodeje bytových jednotek a částečně dlouhodobý příjem z nájmu.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
74.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
POČET JEDNOTEK
14
restyn_banner_pozadi.jpg
ROZLOHA
835 m²
restyn_banner_pozadi.jpg
MĚSÍČNÍ NÁJEMNÉ
60.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
STUDIE
restyn_banner_pozadi.jpg
KARTY BYTŮ
restyn_banner_pozadi.jpg
ZNALECKÝ POSUDEK

O Rezidenci Rostislav

Život ve městě, a přesto v klidném prostředí. Centrum Brna na dosah, v okolí veškerá občanská vybavenost, zkrátka moderní bydlení ve městě. Rezidence Rostislav směle kombinuje industriální styl s efektivním využitím prostoru. Nabízí malometrážní byty vybavené vzduchotechnikou pro mladé páry či rodiny, investiční byty, byty pro starší páry, které chtějí mít vše na dosah ruky. Hezký, příjemný bytový dům, kvalitní použité materiály, atmosféra komorní brněnské čtvrti - podařil se nám další investiční husarský kousek.

Nově v této budově vzniklo 12 bytových jednotek, jeden komerční prostor se vstupem přímo z ulice, kancelářský prostor o výměře 180 m² a 5 parkovacích míst v podzemních garážích.

Cílem tohoto projektu je prodej bytových jednotek, ponecháme si kancelářské prostory a parkování. Ta část nemovitosti, která zůstane v našem vlastnictví, byla oceněna na 22.000.000,- Kč. Dlouhodobě jsme ji pronajali zahraniční společnosti za nájemné ve výši 60.000,- Kč měsíčně.

Tento projekt sice není jedním z těch největších, ale svým výnosem se rozhodně řadí mezi ty nejúspěšnější.

Průběh výstavby

01 / 2022
03 / 2022
08 / 2022
09 / 2022
10 / 2022