top of page

Office PERNAMENTA

Jsme tvůrčí a velmi rádi se podílíme na stylově vytříbených projektech. V tomto případě se jednalo o velmi zajímavou realizaci nadstandardně vybavených kanceláří společnosti PERNAMENTA a. s. v Brně. Realizovali jsme a dozorovali rekonstrukci stávajících kanceláří s důrazem na luxus a originalitu v koordinaci s velmi inspirativním architektonickým studiem. Tento projekt byl k našemu velkému potěšení zařazen do soutěže kancelář roku.

Galerie projektu

Interiér

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page