top of page

Rezidence Stavební

Perspektivní, lukrativní, nevšední. To jsou synonyma definující náš skvostný projekt Rezidence Stavební v Brně. 34 zrekonstruovaných bytových jednotek určených k prodeji v lokalitě, jejíž lukrativnost kontinuálně roste. Jsme přesvědčeni o tom, že v návaznosti na nový územní plán města Brna se v blízké budoucnosti stanou nemovitosti v této brněnské čtvrti velice žádanými. Okolí rezidence Stavební se totiž v následujících letech promění ve svěží rezidenční oblast RE: Špitálka s velmi příjemnou atmosférou k bydlení. V blízkosti Rezidence vzniknou krásné parky s rostlou zelení protkané cyklostezkami a moderní pěší zóna do centra. A my, RESTYN, jsme jako vždy o krok napřed.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
198.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
POČET JEDNOTEK
34
restyn_banner_pozadi.jpg
ROZLOHA
3.270 m²
restyn_banner_pozadi.jpg
MĚSÍČNÍ NÁJEMNÉ
0,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
KARTY BYTŮ

O Rezidenci Stavební

Rezidence Stavební je jeden z největších projektů, kterému se aktuálně věnujeme. Ačkoliv se jedná do určité míry o rozvojovou lokalitu, nachází se pouhé 2 zastávky tramvají od současného brněnského vlakového nádraží. V této nemovitosti rekonstruujeme 34 jednotek, které budou v příjemném standardu připraveny k prodeji. Architektonicky stylový rohový dům bude kompletně opraven včetně výtahu ve vnitrobloku. Jedná se o neotřelou stavbu z roku 1836 se zachovanými prvky architektury tehdejší doby, jejíž kompletní renovace dokreslí nevšední exteriér domu. Materiály a design interiéru je koncipován velmi citlivě a vkusně, aby skloubil inspirativní eleganci historie s moderním pojetím současného bydlení.

Jsme pevně přesvědčeni, že jsme se investorsky (opět) ocitli ve správný čas na správném místě. Projekty plánované v okolí notně zvelebí celou lokalitu a hodnota stávajících nemovitostí, včetně té naší, se znatelně zvýší.

Dokončení projektu je naplánováno na jaro 2023.

Průběh výstavby

03 / 2022
04 / 2022
05 / 2022
06 / 2022