top of page

CITY APART

CITY APART lze právem považovat za zcela mimořádný projekt, pro nás skutečně srdeční investiční záležitost v Brně.

Velmi zachovalou budovu bývalého hotelu, který je v současné době pronajatý k dlouhodobému bydlení, tvoří 52 komfortně zařízených jednotek. Spolu s prádelnou, nápojovými automaty, nově budovanou posilovnou a wellness nyní tento objekt nabízí příjemný komfort k bydlení nedaleko centra Brna.

Součástí tohoto projektu je druhý pozemek o rozloze 1139 m², na kterém se v současnosti nachází kryté parkování pro 34 vozů, rovněž pronajaté. CITY APART tedy beze zbytku splňuje atributy příjemného městského bydlení nedaleko centra, avšak v jeho klidné části s cyklostezkou a řekou za zády.

My už však nyní žijeme investiční budoucností. A bude parádní!

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
161.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
POČET JEDNOTEK
52
restyn_banner_pozadi.jpg
ROZLOHA
4.782 m²
restyn_banner_pozadi.jpg
MĚSÍČNÍ NÁJEMNÉ
780.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
KONCEPT
restyn_banner_pozadi.jpg
ZNALECKÝ POSUDEK

O CITY APART

CITY APART je náš nejoblíbenější projekt, považujeme jej za vlajkovou loď RESTYN. Tuto nemovitost neplánujeme prodat, ale dlouhodobě a úspěšně pronajímat. Nachází se 200 metrů od zastávky tramvaje a pouhé dvě zastávky od středu města. V blízké budoucnosti bude tato lokalita součástí nově budovaného vlakové nádraží, čímž se její hodnota násobně zvýší. Dodáme-li do seznamu pozitiv této oblasti i řeku a kolem vedoucí cyklostezku, jsme v investorském nebi.

Nyní budovu pronajímáme za necelých 800.000,- Kč měsíčně a aktuálně v ní budujeme posilovnu s privátním i klasickým wellness. Bonusem této velmi zajímavé nemovitosti je skutečnost, že je tvořena ze dvou parcel. Na první parcele stojí hlavní budova, která v současnosti disponuje jedním podzemním a pěti nadzemními podlažími. Druhá parcela je jakoby ukryta ve vnitrobloku za hlavní budovou na rozloze 1131 m². V současnosti je na této parcele postaveno kryté parkování pro 34 vozů.

Již několik měsíců zpracováváme projekty na oba objekty a plány máme skutečně velké. Projekt ve vnitrobloku bychom rádi pojali jako decentní stavbu 33 moderních bytových jednotek a 72 parkovacích míst v podzemí.

Hlavní budovu investorsky vnímáme jako nemovitost unikátní, s výrazným, kvalitním designem. Chtěli bychom, aby se stala architektonickým prvkem vévodícím svému okolí.  Bude stavebně koncipována s podzemním parkováním a 10 nadzemními podlažími. Celý tento projekt bychom rádi pojali velice velkoryse - veškeré jednotky budou budovány ve velmi vysokém standardu. Sice nás čeká běh na delší trať, avšak sílu a chuť jít vstříc takovým výzvám nepostrádáme. Stavbu plánujeme zahájit v rozmezí 5-8 let a celý komplex budeme pronajímat. Plánujeme zde vybudovat byty, ateliéry, kanceláře, wellness, fitness, restaurace a mnoho dalších doplňkových služeb.

Velmi rádi bychom vybudovali naprosto výjimečný projekt, který by se mezi našimi ostatními skutečně vyjímal. Budeme součástí nově budované čtvrti a pevně věříme, že svým přínosem obohatíme celou oblast Brno - Komárov. Chtěli bychom realizovat něco skutečně ohromujícího, krásného a stylového. A uděláme vše pro to, abychom byli úspěšní.

Průběh výstavby

06 / 2022
06 / 2022
07 / 2022
08 / 2022
09 / 2022