top of page

RED HILL

Nízká pořizovací hodnota tohoto malého projektu v Brně přímo vybízela k nadstandardnímu zhodnocení. A to se skutečně podařilo. Tato nemovitost, resp. její část, byla na realitním trhu k dispozici za pozoruhodných 4.350.000,- Kč s tím, že se jednalo o ideální polovinu domu. Kombinací Štěstí přeje připraveným a Kdo se bojí, nesmí do lesa, se nám podařilo během 12 měsíců zpracovat projektovou dokumentaci na celý objekt. Následným prohlášením vlastníka se právně definovaly 4 bytové jednotky, tedy 2 v našem vlastnictví. Obratem jsme tyto příjemné nemovitosti prodali za skutečně nadstandardní částku 10.500.000,- Kč . Hovoříme-li o poměru cena/výkon, zisk 141% tento malý projekt katapultoval mezi naše nejúspěšnější realizace.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
10.500.000,- Kč

Galerie projektu

Exteriér

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page