top of page

Shisha Original Lounge

Jelikož hovíme i nevšedním projektům a baví nás se bavit, pustili jsme se do modernizace zanedbaných prostor v Brně na ulici Husova 6. Podařilo se nám naprosto unikátním způsobem skloubit příjemnou, uvolněnou atmosféru s vysoce sofistikovaným designem fantasticky vyjadřujícím 5 přírodních elementů. Výsledkem tohoto mimořádného počinu je exkluzivní zážitkový prostor baru, kde se prezentovaly dýmky společnosti SHISHA ORIGINAL.

Galerie projektu

Interiér

Zaujal Vás náš projekt?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page