top of page

Rezidence Plotní

Praktičnost, funkčnost, stabilita. Takto vnímáme v RESTYN Rezidenci Plotní v Brně. Skládá ze dvou objektů a každý je svým způsobem jistým finančním přínosem. V hlavní budově se nachází 180 m² kancelářských prostor a 5 bytových jednotek, druhý objekt je zcela nově postavený skladový prostor s vlastní rekuperací.

Tento projekt představuje v investičním portfoliu RESTYN formu kvalitního a stabilního příjmu z nájmu.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
48.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
POČET JEDNOTEK
8
restyn_banner_pozadi.jpg
ROZLOHA
790 m²
restyn_banner_pozadi.jpg
MĚSÍČNÍ NÁJEMNÉ
210.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
ZNALECKÝ POSUDEK

O Rezidenci Plotní

Rezidenci Plotní považujeme velmi zajímavý projekt, jenž vás na první pohled zřejmě neoslní svou krásou, ale o to více zaujme svým konstantním generovaným příjmem. Děje se tak z několika důvodů. Ten první je lokalita, která je vzdálena jen pár set metrů od samotného středu Brna. Vynikající dopravní dostupnost (před domem se nachází zastávka tramvaje a autobusu) znamená nesporný benefit. Navíc se v této lokalitě velmi brzy vybuduje nové vlakové nádraží, což hodnotu nemovitosti mnohonásobně zvýší. Do budoucna se tedy nabízí vystavět zde zcela nový projekt, který bude vzdálený jen pár desítek metrů od nového vlakového nádraží. 
 
Polyfunkce toho objektu zahrnující hned tři rozdílná využití je dalším důvodem vynikající perspektivy této investice. Postavili jsme zde nový bezprašný sklad, zkolaudovaný jako sklad potravin, jenž disponuje vlastní rekuperační jednotkou. Jelikož je na jeho střeše umístěna zelená zahrada, uchová v létě konstantní teplotu bez použití klimatizace. V zimě pak není nutné nadmíru vytápět.

V neposlední řadě dům disponuje hned dvěma patry kanceláří, která jsou dlouhodobě pronajata. A jelikož se zde nachází 5 nově zrekonstruovaných bytových jednotek, je pojetí této investice skutečně rozmanité. Tato nemovitost plní funkci stabilního příjmu generovaného nájmem a zároveň permanentně roste její hodnota. 

Již nyní velmi intenzivně zvažujeme na tomto místě stavební realizaci moderního objektu o více podlažích v návaznosti na nově vznikající územní plán města Brna a výstavbu nového vlakové nádraží.

Průběh výstavby

07 / 2022
08 / 2022
09 / 2022
10 / 2022
11 / 2022