top of page

Rezidence Havlíčkova

Rezidence Havlíčkova je zrekonstruovaný rodinný dům v Rajhradě, ve kterém se nachází 7 příjemných jednotek. Tyto jednotky jsou kombinací bytů a ateliérů. Budova byla kompletně rekonstruována a v našem portfoliu nemovitostí má svoji důležitou funkci ve formě příjmu z nájemného.

restyn_banner_pozadi.jpg
HODNOTA
24.000.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
POČET JEDNOTEK
7
restyn_banner_pozadi.jpg
ROZLOHA
290 m²
restyn_banner_pozadi.jpg
MĚSÍČNÍ NÁJEMNÉ
96.000,- Kč
restyn_banner_pozadi.jpg
ZNALECKÝ POSUDEK

O Rezidenci Havlíčkova

Rezidence Havlíčkova se jeví jako nenápadná nemovitost v Rajhradě, 12 km od Brna vzdáleném městyse. V tomto domě jsme kompletně zrekonstruovali 7 jednotek. Standard rekonstrukce této budovy jsme pojali tak, aby byly použity kvalitní materiály přesně tam, kde to nájemník očekává. Realizovali jsme výměnu oken za plastová, moderní vinyl na podlaze, v koupelnách velkoformátové dlaždice. Nechali jsme na zakázku vyrobit kuchyně v každém bytě. V letech 2023/2024 budeme realizovat novou fasádu a zateplení objektu, jsme v tomto technicky vázáni na sousední výstavbu. 

Nájemníci užívající tyto bytové jednotky oceňují tuto klidnou a pohodovou lokalitu. Výborná vlaková i autobusová doprava, skvělá občanská vybavenost, historický skvost v podobě benediktinského kláštera předurčuje Rajhrad k modernímu a příjemnému bydlení nedaleko ruchu města.

Tento projekt považujeme v rámci RESTYN za stabilní zdroj příjmu generující se z nájmu. Nutno dodat, že i hodnota nemovitosti samotné průběžně roste.
 

Průběh výstavby

06 / 2020
08 / 2020
08 / 2020
09 / 2020
01 / 2021