top of page

O nás

Společnost RESTYN Development a.s. jsem založil 18. 11. 2018 s jediným cílem, a to věnovat se nemovitostem a jejich zhodnocení. Zajímaly mě od počátku mého podnikání v roce 2004, ale k některým věcem v životě musí člověk zkrátka dozrát. Postupem času jsem tuto svoji zálibu formalizoval a založil společnost RESYTN, v níž jsem jediným akcionářem.

 

Cílem této společnosti je kontinuálně vytvářet rostoucí zisk a bezpečně zhodnocovat vložené investiční prostředky. Příjem generuje pronájem nemovitostí, jejich prodej a v neposlední řadě výstavba a prodej bytových a nebytových jednotek. Zaměřujeme se na nákup pozemků, starších domů a jejich rekonstrukci, ale také na realizaci nových developerských projektů.

Jelikož nemovitosti považuji za poměrně stabilní a výnosnou formu uložení financí, rád poskytnu ostatním investorům příležitost finančně se podílet na mých projektech. Bankovní garance využívám spíše na objemnější projekty. Na většině mých projektů finančně participují investoři, kteří si zhodnocují finanční prostředky prostřednictvím dluhopisové emise nebo směnečného programu, jenž řeším individuálně. S důvěrou, kterou do mě tito lidé vkládají, a díky jejich financím, se mohu zaměřit na nákup investičně zajímavých nemovitostí.

Osobně se považuji za velmi konzervativní osobu a obklopuji se lidmi, kterým dlouhodobě věřím, a vím, že se na ně mohu spolehnout. I s jejich pomocí se mi podařilo vybudovat tuto perspektivní a úspěšnou společnost.

Pro více informací mě samozřejmě neváhejte kontaktovat. Velmi rád vás osobně seznámím se svými projekty, ať již realizovanými, nebo těmi ve výstavbě. Budu velmi potěšen, pokud mi svěříte část své důvěry a finančních prostředků, abychom společně dosáhli jejich úspěšného zhodnocení.

A mějte na paměti: NO RISK, NO STORY.
 

Roman Mátl

Zaujaly Vás naše projekty?

Setkejme se

Věnujeme se tomuto byznysu s plným nasazením a planoucím investorským srdcem. Baví nás posouvat investiční hranice za horizont možného a očekávaného. Chceme víc a systematicky na tom pracujeme. Umíme bezpečně zhodnotit finanční prostředky v oblasti nemovitostí, a proto nabízíme investiční příležitosti investorům, kteří vědí, co chtějí. Mohou se se svými finančními prostředky podílet na našich projektech a společně s námi profitovat z našich úspěchů.

Vítejte mezi nás.

Pokud vás zajímají naše investiční strategie, vize či zkušenosti, velmi rádi vám je osobně představíme. Kontaktujte nás pro více informací.

bottom of page